2011 yılında İzmir’de Serkan Çakırgöz tarafından şahıs firması olarak kurulan firmamız, polietilen geri dönüşüm hammadde ve compound hammadde üretimi ile faaliyetine başlamış; 2015 yılında limited şirkete dönüşerek güç kazanmıştır. Polyser, zamanla orijinal plastik hammadde ithalat ve ihracatını da faaliyet alanının içine ekleyerek skalasını genişletmiştir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, polimer dağıtımında hızlı ve güvenilir bir hizmet vererek vazgeçilmez bir noktaya gelmek ve müşterilerimize en uygun, verimli ve rekabetçi hizmetleri sunmaktır.

Hammadde ithalatıyla başlayan operasyon sürecimiz, satış ve teknik destek servis süreçlerimizle devam etmektedir. Müşterilerimize ürün teslimini İstanbul, İzmir ve Mersin depolarımızdan birebir olarak ya da isteklerine göre kendi fabrikalarına teslim edecek şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Polyser, günümüzde ulusal ve uluslararası üretici ve ticaret firmalarından temin ettiği plastik ve kimyevi hammaddeler, konsantre boya, masterbach ve katkı maddelerini en hızlı şekilde ve rekabetçi fiyatlarla müşterilerine tedarik etmektedir.

Müşterilerimizin ve tedarikçilerimiz ile yürüttüğümüz çalışma hedeflerimiz;

*Yüksek kalitede süreklilik sağlayarak zamanında teslimat güvencesi,

*Sürekli iletişim ve bilgi paylaşımı,

*Değişken piyasa koşullarında müşteri ve tedarikçi ile hareket edilmesi,

*Her zaman yeterli stok miktarıyla aralıksız hizmet vermek,

*Müşterilerle ‘ortak’ mantığıyla çalışmak,

*En doğru fiyatla yüksek kalitede hammadde tedariki gerçekleştirmektir.

Sürdürülebilirlik

Polyser; gelecek kuşaklara yaşanabilir, temiz bir çevre bırakmayı amaçlamıştır. Bu amaç için tüm çalışanları ve paydaşları ile çevresel bilinçlendirmenin oluşturulması ve öneminin vurgulanması için gerekli desteğin ve kaynakların sağlanmasını sorumluluk olarak üstlenmiştir. Tüm bu süreçleri bir bütün olarak değerlendirerek sürekli iyileştirme için faaliyetler yürütmektedir.